Reklama - aukcje.supergolab.pl


Lot nr.10 Schonebeck II 25.06


Dodano 21 czerwca 2017 o godz. 19:13

Lot nr.10 Schonebeck II 25.06

Koszowanie 24.06

Odjazd kabin

Duża kabina

Mercedes

Moszczenica   10:30

Wolbórz  9 :00

Piotrków Tryb 11.30

Sulejów I 10:00

Rozprza           12.20

Sulejów II 10.20

Gorzkowice    13.00

Poniatów 11.00

Bełchatów     14:00

Piotrków Tryb 11.30

 

Przekładanie gołębi

 

 

 


Lot Narodowy Bruksela


Dodano 12 czerwca 2017 o godz. 21:02

W tym roku Zarząd Główny organizuje Lot narodowy z Brukseli. Bardzo prosze prezesów sekcji o zebraniu informacji o ilości deklarowanych hodowców i gołębi , którzy chcą wziąść udział w/w locie i podanie mi w formie SMS lub telefonicznie w jak najszybszym czasie.

Arek Toma


Schonebeck I 18.06


Dodano 11 czerwca 2017 o godz. 13:47

Lot nr.9 Schonebeck I 18.06

Koszowanie 17.06

Odjazd kabin

Duża kabina

Mercedes

Gorzkowice 10:30

Wolbórz 9.30

Rozprza 11:00

Sulejów I 10:30

Piotrków Tryb 12.00

Sulejów II 10:50

                 Moszczenica   13.00

                   Poniatów 11.30

Bełuchatów 14.00

                  Piotrków Tryb 12.00

 

Przekładanie gołębi

 

 

 


Cybinka II 11.06


Dodano 11 czerwca 2017 o godz. 13:47

Cybinka II 5:35 DOBRY LOT


Gorzkowice Puchar Wójta


Dodano 8 czerwca 2017 o godz. 17:42

Gorzkowice Puchar Wójta

PIOTRKÓW TRYB., rok 2017.                            
Tabela wspóˆzawodnictwa                                             
 Lot nr  6, z dnia 28.05.17 MERSEBURG I                          
 GORZKOWICE 5 z 10

1 OCIEPA          ANDRZEJ______      24    5      195.57     
2 SOBAŃSKI        JAROSŁAW___      25    5      187.47     
3 BEDNAREK        DARIUSZ I TOM    33    5      186.63   


Rozprza Puchar Wójta


Dodano 6 czerwca 2017 o godz. 21:31

Rozprza Puchar Wójta

PIOTRKÓW TRYB., rok 2017.                            
Tabela wspóˆzawodnictwa                                             
 Lot nr  7, z dnia 03.06.17 MERSEBURG II                             
 ROZPRZA 3 z 50 [19]          


              1 SOBCZYK         ANDRZEJ___       27    3        177.00     
              2 ZYCINSKI        JAN_________      28    3       176.79     
              3 ADASIAK         JAN I TOMASZ_       37    3       175.93    


          

 





Ostatnio dodane listy konkursowe



Schonebeck I


18 czerwca 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-06-23 08:33

Cybinka II


11 czerwca 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-06-23 08:32

Merseburg II


4 czerwca 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-06-23 08:31

Merseburg I


28 maja 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-06-06 13:20