M-X Producent akcesoriów dla gołębi


HARMONOGRAM KOSZOWANIA NA LOT BRUKSELA


Dodano 20 lipca 2017 o godz. 19:07

HARMONOGRAM  KOSZOWANIA  NA  LOT  BRUKSELA                                                           

Sekretariat  Zarządu  Okręgu  podaje  do  wiadomości  wszystkim  hodowcom,  że  wkładanie  gołębi  na  lot  z  Brukseli  odbędzie  się  w  Piotrkowie  Tryb.  w  dniu  27.07.2017  /  czwartek /   na  punkcie  przy  ulicy Broniewskiego   w   od  godz.  9,00  do  godz.  13,30.

Wyznaczmy  dla  oddziałów   godziny  wkładania

oddz.  Bełchatów                                      od     9.00    do      9.30

oddz.  Radomsko                                    od     9.30    do    10.30

oddz.  Opoczno                                        od   10.30    do    11.30

oddz.  Tomaszów  Maz.                           od   11.30    do    12.30

oddz.  Piotrków  Tryb.                              od   12.30    do    13.30

Sporządzanie  dokumentacji  od  godz.  13.30    do    14.30     zgodnie    z  regulaminem  Zarządu  Głównego.                         

Przyjazd  kabiny  i  przeładunek  gołębi      14.30    do    15.30

Uruchomienie  zegarów  tradycyjnych  /  na  gumy /    godz.  14.00

Hodowcy  odbijający  na  zegary  ESK  -   do   typu  zegara  przywożą  pełne  zestawy  sprzętu  / np.  do  zegarów  „ Brycon „  lub  „ Unicon „ /

Zarząd  Okręgu  prosi  o  dotrzymanie  wyznaczonego  czasu  dowozu


Lot Narodowy Bruksela


Dodano 19 lipca 2017 o godz. 23:44

  HARMONOGRAM  KOSZOWANIA  NA  LOT  BRUKSELA                                                           

Sekretariat  Zarządu  Okręgu  podaje  do  wiadomości  wszystkim  hodowcom,  że  wkładanie  gołębi  na  lot  z  Brukseli  odbędzie  się  w  Piotrkowie  Tryb.  w  dniu  27.07.2017  /  czwartek /   na  punkcie  przy  ulicy Broniewskiego   w   od  godz.  9,00  do  godz.  13,30.

Wyznaczmy  dla  oddziałów   godziny  wkładania

oddz.  Bełchatów                                      od     9.00    do      9.30

oddz.  Radomsko                                    od     9.30    do    10.30

oddz.  Opoczno                                        od   10.30    do    11.30

oddz.  Tomaszów  Maz.                           od   11.30    do    12.30

oddz.  Piotrków  Tryb.                              od   12.30    do    13.30

Sporządzanie  dokumentacji  od  godz.  13.30    do    14.30     zgodnie    z  regulaminem  Zarządu  Głównego.                         

Przyjazd  kabiny  i  przeładunek  gołębi      14.30    do    15.30

Uruchomienie  zegarów  tradycyjnych  /  na  gumy /    godz.  14.00

Hodowcy  odbijający  na  zegary  ESK  -   do   typu  zegara  przywożą  pełne  zestawy  sprzętu  / np.  do  zegarów  „ Brycon „  lub  „ Unicon „ /

Zarząd  Okręgu  prosi  o  dotrzymanie  wyznaczonego  czasu  dowozu


Przypomnienie


Dodano 18 lipca 2017 o godz. 22:22

Wszyscy hodowcy biorący udział w lotach gołębi młodych Proszeni  Są o złażenie spisów w 2 egzemplarzach do 25 lipca.


Lot nr.12 Minden II 22.07


Dodano 18 lipca 2017 o godz. 22:18

Lot nr.12 Minden II  22.07 (Sobota)

Koszowanie 20.07 (czwartek)

Odjazd Kabiny:

Wolbórz                    15:30

Moszczenica            16:00

Piotrków                    16:30

Poniatów                   17:00

Sulejów                     17:40

Rozprza                     18:20              

Kamieńsk                 19:00 ( Przeładunek)

Koszujemy po 17

Gorzkowice same ustalają godzine wkładania i odjazdu.

 


Loty Gołębi Młodych 2017


Dodano 14 lipca 2017 o godz. 20:19

Loty Gołębi Młodych 2017r

 

Lot Próbny

Błaszki 85km - wkładanie w niedzielę 13.08.2017 (lot w poniedziałek).

 

Wszystkie Loty punktacja do GMP 40p.

Loty:

1. Ostrów Wielkopolski do mistrzostwa oddziału 15p

2. Ostrów Wielkopolski do mistrzostwa oddziału 15p

3. Gostyń Gola  do mistrzostwa oddziału 20p

4. Grodzisk Wielkopolski do mistrzostwa oddziału 25p


Lot nr.13 Cybinka IV 16.07


Dodano 12 lipca 2017 o godz. 19:04

Lot nr.13 Cybinka IV 16.07

Koszowanie 15.07 (Sobota)

Samochód Mercedes

Wolbórz              15:00

Moszczenica       15:30

Piotrków Tryb.     16:00

Poniatów              16:20

Sulejów                17:00

Rozprza               17:40

Gorzkowice          18:00

Bełchatów            18:40

 

Koszujemy po 20 sztuk.





Ostatnio dodane listy konkursowe



Cybinka IV


16 lipca 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-07-20 19:30

Minden I


8 lipca 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-07-17 18:35

Cybinka III


2 lipca 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-07-12 19:05

Schonebeck II


25 czerwca 2017

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2017-07-06 08:52